XEROX WORKCENTRE 7220I/7225IBAREVNÉ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ S HIQ LED TECHNOLOGIÍ, FORMÁTU A3

Xerox WorkCentre 7220i/7225i - Atraktivní cena, elegantní design, malá náročnost na plochu kanceláře, minimální spotřeba elektrické energie.

Xerox WorkCentre 7220i - základní jednotka, A3, Duplex, Copy/Print/Scan, PCL6, DADF, boční podavač 50 listů, 2 x 500 listů kazeta A4 / A3, úložný prostor, samostatně stojící

cena na dotaz
pro bližší informace o cenách nás neváhejte kontaktovat
kód7220IV_S
značkaXerox
dodací lhůta nedodatelné
záruka12
 stránka výrobce
 oveřit dostupnost

Vyplňte prosím kontakty, na kterých chcete být informováni o dostupnosti zboží:

E-mail
Telefon
Xerox WorkCentre 7220i/7225i

Další generace nejúspěšnější barevné A3 multifunkce Xerox přichází!
Atraktivní cena, elegantní design, malá náročnost na plochu kanceláře, minimální spotřeba elektrické energie, nízké provozní náklady a nejnižší hlučnost ve své kategorii. Nyní s řadičem na platformě ConnectKey se spoustou užitečných funkcí, které byste očekávali u mnohem dražších zařízení. Užijte si mimořádnou bezpečnost dat díky integraci McAfee Security a pokročilé funkce skenování včetně prohledávatelného formátu S-PDF, nyní i s možností jednotlačítkových voleb. Xerox 7220/7225 je tu, aby vám poskytl strategickou výhodu barvy. K tomu přidejte unikátní „Záruku naprosté spokojenosti“ a získáte nejlepší hodnotu za vaše peníze.

Snadná obsluha

Místo práce se dnes nevztahuje pouze na vaši kancelář. WorkCentre 7220/7225 vám přináší svobodu a snadnou obsluhu zařízení, ať už jste kdekoliv díky ConnectKey® technologie. WorkCentre 7200 poskytuje nástroje pro tisk, skenování a práci s cloudem pro lepší a efektivnější práci.

Konektivita Wi-fi
Zařízení WorkCentre 7220/7225 může být připojeno do sítě bezdrátově, kdekoliv potřebujete a umožňuje tak snížit výdaje za případnou datovou infrastrukturu.

Apple AirPrint™
Tiskněte emaily, fotografie a dokumenty přímo z vašeho iPhone® nebo iPad® bez dalšího softwaru, kabelů a instalace tiskového ovladače. Pomocí aplikace With AirPrint váš iPhone nebo iPad automaticky nalezne zařízení WorkCentre 7200 přes Wi-Fi síť a připojí se k němu.


Mobilní tisk Xerox a další
Odkryjte tajemství mobilního tisku pomocí našeho softwarového řešení. Xerox nabízí veškeré potřebné parametry pro bezpečný a přesný tisk z OS Apple iOS nebo Android různých zařízení na různé tiskárny. A to bez ohledu na výrobce tiskárny.

Naše aplikace zdarma Mobile Print Links ConnectKey App zjednodušují a vylepšují vaši zkušenost s Mobile Print/Mobile Print Cloud pomocí připojení správného zařízení.

Skenujte na cloud

Xerox® ConnectKey® Share to Cloud poskytuje možnost připojení multifunkčních zařízení se skenovacími funkcemi na cloudové a emailové služby. Využijte výhod cloudu a mějte dokumenty stále při sobě. Díky nastavenému workflow stačí zmáčknout jediné tlačítko na uživatelském rozhraní a zařízení dokumenty naskenuje a rozešle na požadovaná úložiště včetně cloudu. To vše s aplikací ConnectKey Share to Cloud.

Přeměňte vaše dokumenty na digitální soubory

Pokud nejste připraveni se přesunout na cloud, ale stále hledáte efektivní řešení skenovacího workflow, tak zde je skenovací workflow integrováno se zařízením WorkCentre 7200 a není již zapotřebí dalších aplikací nebo prostředníků:

 • Single Touch Scan – dedikované tlačítko na spuštění skenovacího workflow, které naleznete přímo na uživatelském rozhraní

 • Integrované Optical Character Recognition s tvorbou PDF souboru, který lze textově prohledat (seznam podporovaných jazyků)

 • Tiskněte z USB zařízení a ukládejte na něj naskenované soubory

 • Skenování na email, emailové pošty a síťového úložiště

 • Skenujte a vytvářejte soubory PDF s jednou nebo více stránkami.

Navíc lze vytvořit osobní emailovou destinaci pomocí aplikace zdarma aplikace ConnectKey skenování na email.

Přehledný dotykový panel

Naše poslední generace multifunkcí Xerox má stejné rozhraní a ovládání díky ConnectKey® technologie, který je pro uživatele přehledný, intuitivní a usnadňuje práci se zařízením WorkCentre 7200. Přehledné menu navíc umožňuje rychlý přístup do vašeho workflow. Bez proklikávání menu a hledání funkcí.

Produktivita

Tisková produktivita

WorkCentre 7200 tiskne rychlostí 25 stran za minutu a první strana je vytištěna za 11 vteřin. Navíc oboustranný tisk je zde nabízen jako standard.

Upravte si své workflows

Postaveno na platformě Xerox EIP. Řešení Xerox pro workflow vás nechá instalovat výkonné aplikace přímo do rozhraní zařízení pro snadný a okamžitý přístup z uživatelského displeje.

Pomoc na dosah ruky

Získejte pomoc při obtížích nebo při hledání tipů (např. jak snadno doplnit toner) pomocí integrovaných videí přímo v uživatelském rozhraní

Spojené adresáře

Uložte oblíbené adresy pro rychlé hledání na všech zařízeních..

 

Panel vzdálené kontroly

WorkCentre 7220/7225 Panel vzdálené kontroly

Pracujte bezpečně, vzdáleně se zařízením WorkCentre 7220/7225 pomocí panelu vzdálené kontroly z vašeho PC tak, jako byste stáli přímo u zařízení.

WorkCentre 7220/7225 nabízí zabezpečení pro ochranu vašich dat. řešení vychází z průmyslových osvědčených nástrojů a ochraňují vaše data před útoky a zranitelnostmi.

Výkonné partnerství
Chápeme, že ne každý rozumí zabezpečení, a tak kromě standardních bezpečnostních funkcí zahrnuje Xerox ConnectKey technologie integrovanou technologii McAfee®. Výsledkem je první multifunkční zařízení, které umí ochránit samo sebe před útoky zvenčí. Bílý seznam zajišťuje přijetí pouze bezpečných souborů či funkcí, které jsou zpracovány na vašem zařízení. Je tak eliminován manuální zásah pro aktualizaci seznamu proti novým nebezpečím.

Navíc integrace Cisco® TrustSec poskytuje srozumitelný přístup k viditelnosti zařízení a jeho umístění v celé síti pro konkrétní uživatele. Cisco TrustSec přináší ohromují úroveň kontroly na úrovni uživatele.

 • Zabezpečte vaše citlivá data pomocí šifrování dat na pevném disku podle standardu 256 bit AES FIPS 140-2 a přepsáním obrazu pomocí 3 úrovní pro zajištění smazání vašich dat.
 • Dovolte pouze autorizovaným uživatelům použít zařízení či jeho funkce díky síťové autentifikaci a uživatelského hesla pomocí IP filtrování, chytrých karet a webového přihlášení uživatele.
 • Xerox proaktivně monitoruje zranitelnosti a poskytuje potřebné záplaty pro zajištění maximální bezpečnosti zařízení a vašich dat.
 • WorkCentre 7220/7225 odpovídá nejnovějším bezpečnostním standardům napříč odvětvími, jako je oblast financí, státní správa, zdravotnictví aj. To zahrnuje standardy Common Criteria, HIPAA, Data Protection Act, COBIT a další. Tato zařízení Xerox odpovídají jakýmkoliv standardům a nástroji kontroly pro vaši potřebu.
 • Zabraňte IP útokům a zajistěte přístup pomocí celkové viditelnosti na zařízení a síť. V rámci bezpečnostní správy a sledování všech aktivit na zařízení můžete sledovat, kdo přistoupil na jaké zařízení, kdy a detaily jeho aktivit na konkrétním zařízení.

 

Úsporné funkce

WorkCentre 7220/7225 Energy and Cost Savings

Xerox® WorkCentre® 7220/7225 umožňuje pracovat mnohem efektivněji, jednodušeji s funkcemi snižující náklady.

 • Povolení na úrovni uživatele, skupiny, času a aplikace umožňuje omezit přístup k tiskovým funkcím.
 • Nastavte své tiskové prostředí a nastavení podle svých potřeb. Například lze vybrat tisk s funkcí N-up, kdy tisknete více stran na jediný arch papíru.
 • Standardně je tiskový ovladač nastaven na oboustranný tisk a funkce Earth Smart vám umožňují vybrat další funkce šetrné k životnímu prostředí.
 • WorkCentre 7200 se automaticky připojí k síti, spustí měřící prvky a v případě potřeby automaticky vyžádá (objedná) doplnění toneru.
 • Funkce standardního účtování Xerox poskytuje reporty a kontrolu nad náklady na všech funkcích zařízení. Pokročilé řešení od inovativních partnerů Xerox nabízejí větší účetní nástroje pro větší kancelářské zatížení s více zařízeními.
 • EA Toner s nízkou teplotou fixace až o 20 stupňů Celsia než konvenční tonery. To představuje nemalou energetickou úsporu.
 • Skener zařízení WorkCentre 7200 používá osvětlení LED, které má až o 33 % nižší spotřebu než konvenční flourescentní lampy..

S Cisco EnergyWise ve spojení s Xerox Power Management Information Base (MIB) můžete spravovat a reportovat energetickou spotřebu vašeho zařízení a nastavit optimální stav a časové intervaly pro přechody z různých řežimů.

Ceny platí do 30.9.2017 nebo do vyprodání zásob.

K zařízení lze uzavřít smlouva o plném servisním a materiálovém zabezpečení FSMA.

Podrobnosti a popis služby naleznete zde: servisní-zabezpečení.pdf

Cenové varianty

kód popis Vaše cena
bez DPH
cena
s DPH
 
7220IV_S Xerox WorkCentre 7220i - základní jednotka, A3, Duplex, Copy/Print/Scan, PCL6, DADF, boční podavač 50 listů, 2 x 500 listů kazeta A4 / A3, úložný prostor, samostatně stojící na poptání
7220IV_T Xerox WorkCentre 7220i - základní jednotka, A3, Duplex, Copy/Print/Scan, PCL6, DADF, boční podavač 50 listů, 4 x 500 listů kazeta A4 / A3, samostatně stojící na poptání
7225IV_S Xerox WorkCentre 7225i - základní jednotka, A3, Duplex, Copy/Print/Scan, PCL6, DADF, boční podavač 50 listů, 2 x 500 listů kazeta A4 / A3, úložný prostor, samostatně stojící na poptání
7225IV_T Xerox WorkCentre 7225i - základní jednotka, A3, Duplex, Copy/Print/Scan, PCL6, DADF, boční podavač 50 listů, 4 x 500 listů kazeta A4 / A3, samostatně stojící na poptání

Technický popis

Rychlost Až 20 str./min černobíle i barevně (7220)
Až 25 str./min černobíle i barevně (7225)
Pracovní zátěž Jednorázově až 87 000 stran/měsíc
opakovaně doporučeno do 30 000 stran měsíčně
Pevný disk250 GB
procesordvoujádrový 1,2 GHz
paměť 2 GB systémové paměti a 1 GB virtuální paměti
Připojení 10/100/1000Base-T Ethernet, přímý tisk z vysokorychlostního portu USB 2.0, volitelný adaptér sítě Wi-Fi (s bezdrátovým adaptérem USB společnosti Xerox®)
Funkce řadiče Jednotný adresář, vzdálený ovládací panel, podpora online (přístup z uživatelského rozhraní), klonování konfigurace
Kopírování a tisk
Rozlišení kopírování Až 600 x 600 dpi
Rozlišení tisku Rozlišení až 2400 x 600 dpi
Rychlost kopírování první strany 8,4 s barevně / 7,1 s černobíle ze skla pro předlohy (7220)
8,7 s barevně / 7,2 s černobíle ze skla pro předlohy (7225)
Rychlost vytištění první strany 8,8 s barevně / 7,0 s černobíle (7220)
9,1 s barevně / 7,1 s černobíle (7225)
Jazyky popisu stránky PDF, emulace PCL® 5c / PCL 6, XML Paper Specification (XPS), Adobe® PostScript® 3™ (volitelně)
Funkce tisku Tisk z jednotky USB, ekologicky inteligentní nastavení ovladače, identifikace úlohy, uložení a obnovení nastavení ovladače, obousměrné informace o stavu v reálném čase, barvy podle slov, výchozí nastavení aplikací, oboustranný tisk, Mobilní tisk Xerox® Mobile Print Solution® (volitelně), Xerox® Mobile Print Cloud® (volitelně)
Skenování Standardně Skenování do sítě/e-mailu/složky, skenování na SMB nebo FTP, skenování na paměťové zařízení USB, skenování jedním dotykem, prohledávatelné PDF/A, XPS, linearizované soubory PDF, JPEG, TIFF, jednostránkové/vícestránkové soubory PDF, TIFF, podpora rozhraní TWAIN.
Volitelně ConnectKey for SharePoint®, ConnectKey Share to Cloud, Xerox® Scan to PC Desktop® SE nebo Professional
Faxování Standardně Internetový fax, vytvoření komplexní faxové úlohy, sada síťového faxového serveru (další řešení jsou dostupná prostřednictvím partnerských řešení Xerox® Business Innovation Partners).
Zabezpečení Standardně McAfee® Embedded, kompatibilita se softwarem McAfee ePolicy (ePO), přepsání pevného disku, 256bitové šifrování pevného disku (splňuje normu FIPS 140-2), certifikace Common Criteria (ISO 15408)2, zabezpečený tisk s načasovaným vymazáním, zabezpečený fax, zabezpečené skenování, zabezpečený e-mail, integrace s technologií Cisco® TrustSec Identity Services Engine (ISE), ověřování v síti, šifrování SSL, protokol SNMPv3, kontrolní protokol, řízení přístupu, práva uživatelů
Volitelně McAfee Integrity Control, aktivační souprava čipových karet Smart Card (CAC/PIV/.NET), Xerox Secure Access Unified ID System® s funkcí Follow-You Print™
Účtování Standardně Standardní účtování Xerox® (kopírování, tisk, skenování, faxování, e-mail), sada pro účtování v síti, volitelně Equitrac Office®, Equitrac Professional®, YSoft® SafeQ®
Vstup papíru Standardně:
Automatický oboustranný podavač dokumentů: 110 listů, formáty: 148 x 210 mm až 297 x 420 mm, uživatelské formáty: 85 x 125 mm až 297 x 432 mm
Manuální podavač: 50 listů, uživatelské formáty: 89 x 98 mm až 297 x 432 mm
WorkCentre 7220V_S/7225V_S (zásobníky 1 a 2 s podstavcem): 520 listů každý, formáty: A5 až A3, uživatelské formáty: 140 x 182 mm až 297 x 432 mm
WorkCentre 7220V_T/7225V_T (zásobníky 1–4): 520 listů každý, formáty: A5 až A3, uživatelské formáty: 140 x 182 mm až 297 x 432 mm
Volitelně:
podavač na poštovní obálky: až 60 obálek: Monarch, DL, C5, uživatelské formáty: 98 x 148 mm až 162 x 241 mm
Výstup papíru / dokončování Standardně:
Duální výstupní zásobníky: 250 listů každý, dolní zásobník s tříděním odsazováním
Volitelně:
Integrovaný kancelářský finišer: výstupní zásobník na 500 listů, sešívání 50 listů v jednom místě
Kancelářský finišer LX: výstupní zásobník s kapacitou 2 000 listů, sešívání 50 listů, sešívání ve 3 místech, volitelně děrování, volitelně zařízení na tvorbu brožur
Servisní zabezpečení a instalace
Servisní zabezpečení K zařízení lze uzavřít smlouva o plném servisním a materiálovém zabezpečení FSMA.
Podrobnosti a popis služby naleznete zde: servisní-zabezpečení.pdf
Instalace nutná instalace technikem - instalace je placená služba, cena není součástí ceny zařízení.
V případě uzavření FSMA je instalace zdarma.

Příslušenství

kód popis Vaše cena
bez DPH
cena
s DPH
 
497K06100 Dvoulinkový PSTN fax XE / DMO East, pro Xerox WorkCentre 58xx, 59xx, 75xx, 78xx, 7970, 72xx, ColorQube 93xx na poptání
instalace_A3 Instalace technikem - tiskáren a multifunkčních zařízení Xerox formátu A3. Cena instalace nezahrnuje cenu přepravy technika. 2 190 ,- 2 650 ,-
497K06060 Jednolinkový PSTN fax XE / DMO East, pro Xerox WorkCentre 58xx, 59xx, 75xx, 78xx, 7970, 72xx, ColorQube 93xx na poptání
320S00665 McAfee Integrity Control - interface pro bezpečnostní systém McAfee, pro Xerox WorkCentre 3655, 58xx, 59xx, 78xx, 7970, 72xx, 6655, AltaLink B80xx, AltaLink C80xx 4 647 ,- 5 623 ,-
320S00291 Podpora kódové sady Unicode, 320S00291, pro Xerox WC 53xx, 58xx, 59xx, 78xx, 7970, 72xx, VL B70xx, C70xx, AL B80xx, C80xx na poptání
098S04886 Rozhraní pro připojení dalšího zařízení (FDI), 098S04886, pro Xerox WorkCentre 75xx, 78xx, 7970, 72xx, AltaLink C80xx 4 898 ,- 5 927 ,-
497K03850 Sešívačka brožur (Booklet creaser) pro LX finišer, 497K03850, pro Xerox WC 52xx, 71xx, 72xx, 74xx, 75xx, 78xx, 53xx, Phaser 7800, VL B70xx, C70xx, AL C80xx na poptání
497K10490 Souprava pro zamykání zásobníků papíru, pro barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7220/7225 na poptání
497K11500 Wireless Connectivity Kit - WiFi adaptér - pro bezdrátové sítě, 497K11500, pro Xerox WorkCentre 3655, 58xx, 59xx, 78xx, 7970, 72xx, 6655, AltaLink B80xx, C80xx 619 ,- 749 ,-
320S00649 Xerox Adobe PostScript kit, pro multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7220/7225 1 564 ,- 1 892 ,-
097S04124 Externí kancelářský finišer LX - Office Finisher LX, pro multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 13 879 ,- 16 794 ,-
097S04123 Interní finišer (sešívání 50 listů v jednom rohu), pro multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7120/7125, 5325/5330/5335, 7830/7835, 7220/7225 na poptání
497K04730 Odkládací pracovní plocha, 497K04730, pro Xerox WorkCentre 71xx, 53xx, 72xx, VersaLink B70xx, C70xx 1 506 ,- 1 822 ,-
497K04740 Podavač obálek (kazeta nahrazující podavač číslo 1), pro multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7120/7125, 5325/5330/5335, 7220/7225 2 176 ,- 2 633 ,-
320S00663 XPS Enablement - aktivace pro provoz zařízení v systémech řízených tiskových služeb, 320S00663, pro Xerox AltaLink B80xx, C80xx na poptání

Spotřební materiál

kód popis Vaše cena
bez DPH
cena
s DPH
 
008R13086 Xerox 2nd BTR Assembly 008R13086, R7, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 1 917 ,- 2 320 ,-
006R01464 Xerox azurový toner 006R01464, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 2 724 ,- 3 296 ,-
013R00660 Xerox azurový válec 013R00660, R2, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 4 928 ,- 5 963 ,-
006R01461 Xerox černý toner 006R01461, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 1 735 ,- 2 099 ,-
013R00657 Xerox černý válec 013R00657, R1, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 4 618 ,- 5 588 ,-
008R13088 Xerox fixační jednotka 008R13088, R8, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 6 787 ,- 8 212 ,-
008R13089 Xerox odpadní nádobka 008R13089, R5, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 737 ,- 892 ,-
001R00610 Xerox přenosový pás 001R00610, R6, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 5 019 ,- 6 073 ,-
006R01463 Xerox purpurový toner 006R01463, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 2 724 ,- 3 296 ,-
013R00659 Xerox purpurový válec 013R00659, R3, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 4 928 ,- 5 963 ,-
008R12897 Xerox sponky pro sešívání (16000ks), ve hřbetě na Profi Finisher (VHF) ,008R12897 2 786 ,- 3 371 ,-
008R12941 Xerox sponky pro sešívání, 3x 5000 ks, 008R12941 1 655 ,- 2 003 ,-
008R12964 Xerox sponky pro sešívání, 5000 ks, 008R12964, pro Advanced a Professional Finishers & Convenience Stapler 1 432 ,- 1 733 ,-
006R01462 Xerox žlutý toner 006R01462, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 2 724 ,- 3 296 ,-
013R00658 Xerox žlutý válec 013R00658, R4, pro Xerox WorkCentre 7120/7125, 7220/7225 4 928 ,- 5 963 ,-

Fotogalerie

Xerox WorkCentre 7220i/7225i
Xerox WorkCentre 7220i/7225i
Xerox WorkCentre 7220i/7225i
Xerox WorkCentre 7220i/7225i
Xerox WorkCentre 7220i/7225i
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace