O nás

NAŠE SLUŽBY

Černobílé i barevné, běžné i velkoplošné kopírování, planografie, všechny druhy vazeb, faxové služby, laminování, zhotovování vizitek a razítek. To jsou jen některé ze služeb, které nabízí firma XCOPY ve Štefánikově ulici v Praze 5.

K dispozici je také moderní DTP centrum. Zde vám obsluha navrhne a připraví grafické řešení i sazbu a připraví vše potřebné pro tisk i následný barevný inkoustový tisk až do šíře 180 cm. Provádí se tu mimo jiné vyřezávání do samolepících fólií, osvit a skenování.

K dalším službám patří např. velkoplošná laminace, kašírování či v poslední době velmi populární potisk triček, hrnečků, čepic, podložek pod myš či dalších dárkových předmětů.

Firma je autorizovaným dealerem firmy XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o. a prodává všechny její výrobky od kopírovacích strojů přes tiskárny, faxy až po tonery a cartridge.

XCOPY – VÍCE NEŽ 20 LET NA TRHU – TRADICE, ZKUŠENOSTI, PROFESIONALITA

Vše začalo zásluhou manželů Kalašových, kteří si roku 1988 přivezli kopírku z tehdejšího západního Berlína. Šlo o první soukromou kopírku v republice a bez nadsázky lze říci, že sehrála významnou roli v rámci „sametové revoluce“ - třetina až polovina všech agitačních letáků pocházela právě z této kopírky. Kopírování se tehdy odehrávalo v ložnici majitelů, jejichž byt se proměnil v útočiště chartistů a disidentů, kteří tu debatovali, zatímco stroj kopíroval jejich materiály.

Firma XCOPY (tehdy ještě pod názvem XEROX) se poté přestěhovala do Lidické ulice v Praze 5, odkud se záhy přemístila do Štefánikovy ulice. Zde také později získala další prostory ve vedlejším popisném čísle, které s původním sídlem propojila a sloučila.

Kromě prostor začala firma postupně rozšiřovat i své služby v návaznosti na poptávku. Zákazníci si např. chtěli při kopírování zakoupit i kancelářské potřeby (pro opravy výkresů apod.). Podnikatelé požadovali tiskopisy a formuláře, poptávka byla i po podnikatelské literatuře.
A v tom všem vyšla XCOPY svým klientům vstříc. S rozvojem výpočetní techniky se pak začal rozšiřovat i prodej počítačových doplňků.

V současné době má XCOPY stovky stálých zákazníků, kterým jsou poskytovány služby na základě ročních objednávek (funguje i svoz a rozvoz zakázek a zboží v případě zájmu klienta). K oblíbenosti firmy přispívají nejen přijatelné ceny služeb, příhodná poloha v centru a otevírací doba, kterou je možné přizpůsobit podle potřeb klientů, ale i vysoká kvalita nabízených služeb, široký sortiment, vysoká profesionalita všech zaměstnanců firmy a stálá snaha o rozšiřování služeb podle potřeb zákazníků.

XCOPY zdárně udržuje krok s dobou a průběžně rozšiřuje sortiment služeb v návaznosti na nově vznikající technologie. Od roku 2002 provozuje XCOPY e-shop, který byl v roce 2010 úspěšně rozšířen. Uvítáme i Vaše náměty - pokud jste u nás nenalezli služby, které byste rádi využili, kontaktujte nás na:  info@xcopy.cz

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace