Přepravené a balné

Druh dopravy

Cena

Popis

Osobní odběr -   Kč V naší provozovně na adrese: Štefánikova 496/10, Praha 5, 150 00 v pracovní době Po-Pá 7:00 – 19:00 So – 8:00 – 13:00h. POZOR! Osobní odběr je možný až po potvrzení našimi pracovníky na e-mail zákazníka,  že je zboží připraveno k vyzvednutí.
Rozvoz po Praze 150 Kč Po Praze rozváží zboží náš řidič. (Při objednávce nad 3000,-Kč bez DPH je doprava zdarma).
DPD 155 Kč Dodání druhý den po odeslání (cena platí do hmotnosti 30kg. Při objednávce nad 8000,-Kč bez DPH je doprava zdarma.)
Výdejní místo DPD Pickup 69 Kč Dodání na vybrané výdejní místo DPD. Vybereme nejbližší výdejní místo DPD nebo si výdejní místo najděte na této adrese: https://pickup.dpd.cz/ a napište nám adresu do dodací adresy.
(do hmotnosti 20 kg a rozměru nejdelší strany balíku do 100 cm,Při objednávce nad 3000,-Kč bez DPH je doprava zdarma).
Česká Pošta - Balík do ruky
135 Kč Balík do ruky - dodání druhý den po odeslání. (Cena platí do hmotnosti 10kg a rozměru nejdelší strany balíku do 100 cm, nad 10kg nebo nad 100cm cena dohodou).
Výdejní místo Balíkovna 69 Kč Dodání na vybrané výdejní místo Balíkovny. Vybereme nejbližší výdejní místo Balíkovny nebo si výdejní místo najděte na této adrese: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu a napište nám adresu do dodací adresy.
( do hmotnosti 20 kg, s maximálními rozměry balíčku 70x50x50 cm, Při objednávce nad 3000,-Kč bez DPH je doprava zdarma).
Česká Pošta - Doporučené psaní
69 Kč Tímto způsobem lze poslat zásilky do hmotnosti 2kg, s maximálními rozměry balíčku 50x35x5cm a s maximální cenou zboží 990,-Kč s DPH. Služba neumožnuje avízo SMS či emailem. (Vhodné například pro zaslání drobné kancelářské potřeby, balíček papírových samolepek, potištěných triček, pohledů, diplomů. Zboží skladem objednané do 16:00 hodin odesíláme následující pracovní den).

V případech, kdy je zboží odesíláno přímo ze skladů našich dodavatelů, mohou být využity i jiné přepravní společnosti. V těchto případech budou účtovány ceny dopravy 125,-Kč s DPH, dodání druhý den po odeslání.

Při přebírání zboží od dopravců je zákazník povinen pečlivě zkontrolovat balík a v případě jeho zjevného poškození okamžitě řešit ono poškození s přepravcem. V případě, že tak neučiníte nebude na pozdější reklamace brán zřetel.

Při doručování zboží přepravními společnostmi je zákazník povinen poskytnout potřebnou součinnost pro úspěšné doručení zásilky.

V případě zvolení nevhodné přepravní služby bude po dohodě se zákazníkem přepravní služba změněna.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace