Přepravené a balné

Druh dopravy

Cena

Popis

Osobní odběr -   Kč V naší provozovně na adrese: Štefánikova 496/10, Praha 5, 150 00 v pracovní době Po-Pá 7:00 – 19:00 So – 8:00 – 13:00h. POZOR! Osobní odběr je možný až po potvrzení našimi pracovníky na e-mail zákazníka,  že je zboží připraveno k vyzvednutí.
Rozvoz po Praze 120 Kč Po Praze rozváží zboží náš řidič. (Při objednávce nad 3000,-Kč bez DPH je doprava zdarma).
DPD 125 Kč Dodání druhý den po odeslání (cena platí do hmotnosti 30kg. Při objednávce nad 8000,-Kč bez DPH je doprava zdarma.)
Česká Pošta - Balík do ruky
135 Kč Balík do ruky - dodání druhý den po odeslání. (Cena platí do hmotnosti 10kg a rozměru nejdelší strany balíku do 100 cm, nad 10kg nebo nad 100cm cena dohodou).
Česká Pošta - Doporučené psaní
69 Kč Tímto způsobem lze poslat zásilky do hmotnosti 2kg, s maximálními rozměry balíčku 50x35x5cm a s maximální cenou zboží 990,-Kč s DPH. Služba neumožnuje avízo SMS či emailem. (Vhodné například pro zaslání drobné kancelářské potřeby, balíček papírových samolepek, potištěných triček, pohledů, diplomů. Zboží skladem objednané do 16:00 hodin odesíláme následující pracovní den).

V případech, kdy je zboží odesíláno přímo ze skladů našich dodavatelů, mohou být využity i jiné přepravní společnosti. V těchto případech budou účtovány ceny dopravy 125,-Kč s DPH, dodání druhý den po odeslání.

Při přebírání zboží od dopravců je zákazník povinen pečlivě zkontrolovat balík a v případě jeho zjevného poškození okamžitě řešit ono poškození s přepravcem. V případě, že tak neučiníte nebude na pozdější reklamace brán zřetel.

Při doručování zboží přepravními společnostmi je zákazník povinen poskytnout potřebnou součinnost pro úspěšné doručení zásilky.

V případě zvolení nevhodné přepravní služby bude po dohodě se zákazníkem přepravní služba změněna.

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace