MORGANA DIGIFOLD PRO

Automatický rýhovací a falcovací stroj pro profesionální využití v sektoru digitisku.

Morgana DigiFold Pro

cena na dotaz
pro bližší informace o cenách nás neváhejte kontaktovat
kódmodigifoldpro
značkaMorgana
dodací lhůta 14 dní
záruka24
 oveřit dostupnost

Vyplňte prosím kontakty, na kterých chcete být informováni o dostupnosti zboží:

E-mail
Telefon
Morgana DigiFold Pro

Rýhování a falcování na jeden průchod strojem, ovládání za pomoci „chytrého“ dotykového panelu. Spodní podtlakové nakládání umožňující „non-stop“ práci si snadno poradí s hlazeným papírem.

Je určen pro rýhování a falcování archů větší plošné hmotnosti při minimalizaci vlivu na kvalitu tisku a bez náznaků nežádoucího praskání v místě lomu. Stroj je rovněž možno využít pouze pro samostatné rýhování (až 9 příčných rýh), případně dovybavit pro podélné rýhování či podélnou perforaci. Základní formát 700×385 mm může být pomocí prodlužovacího stolku rozšířen na formát 900×385 mm.

Vylepšený nakládací mechanismus pracující na principu podtlakového nakládání pomocí sacího válečku, výrazně zjednodušuje nastavování separátorů archů. Navíc způsob spodního nakládání umožňuje „non-stop“ přikládání za běhu. Nakládací stůl s integrovanými rozfuky a bočními dorazy je samozřejmostí.

Stroj je vybaven barevným dotykovým ovládacím panelem. Všechna nastavení stroje jsou prováděna velmi intuitivně za pomoci zobrazených symbolů, k dosažení pracovní pozice potřebujete tak jen několik málo sekund. Do paměti je navíc možno uložit a pojmenovat neomezené množství úloh.

Patentovaný systém „plovoucího“ falcovacího nástroje.

Výrobce Morgana u stroje Digifold Pro využívá specifické technologie elektronicky řízeného „plovoucího“ falcovacího nástroje, pohybujícího se kolem rotujících válců stejnou rychlostí jako falcovaný arch. Je tak umožněno bez negativních známek (např. praskání, odírání,…) provést jak sklady velmi jemných digitálních tisků s rozličnou skladbou a vláknitostí papíru, tak i sklady laminovaných tisků s vysokou gramáží. Tento, ve své podstatě jednoduduchý, systém Vám dozajista poskytne bezkonkurenční výkon při jeho dlouhodobé životnosti.

Technický popis

Max. formát 900 x 385 (mm)
Min. formát 210 x 140 (mm)
Max. tloušťka papíru 0,4 mm, tj. 400 (g/m2)
Min. tloušťka papíru cca 100 (g/m2)
Max. počet lomů na archu 2
Max. počet rýh na archu 9
Min. vzdálenost rýh 40 (mm)
Min. vzdálenost lomů 70 (mm)
Min. vzdálenost rýhy od čelní hrany archu 50 (mm)
Min. vzdálenost lomu od čelní hrany archu 50 (mm)
Min. vzdálenost rýhy od zadní hrany archu 50 (mm)
Min. vzdálenost lomu od zadní hrany archu 50 (mm)
Min. délka skladu 70 (mm)
Max. rychlost až 6000 archů/hod
Počet programů neomezen
Rozměry 2020 x 680 x 1265 mm (d x š x v)
Hmotnost 190 (kg)
Napájení 240 V / 50–60 Hz

Fotogalerie

Morgana DigiFold Pro
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace