UCHIDA AEROCUT ONE - ŘEZACÍ, RÝHOVACÍ STROJ

Finalizace digitálních i ofsetových tisků – profesionální řezání, rýhování a perforace do velikosti archu 370×520 mm, až 400 g/m2.

Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj, uchaerocut1

cena na dotaz
pro bližší informace o cenách nás neváhejte kontaktovat
kóduchaerocut1
značkaUchida
dodací lhůta 14 dní
záruka24
 oveřit dostupnost

Vyplňte prosím kontakty, na kterých chcete být informováni o dostupnosti zboží:

E-mail
Telefon
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj

Progresivní technologie zpracování nejen digitálního tisku. Automatické řezání, rýhování a perforace se vzduchovým podáním archů. Základní filozofií stroje je přesnost, jednoduchost obsluhy a spolehlivost. AEROCUT ONE je dále technicky zdokonaleným následníkem předchozího velmi úspěšného modelu AeroCut.

 • Spolehlivé vzduchové podání archů

Podání archů do stroje je zásadní iniciační operací při zpracování tiskových archů. AEROCUT ONE má patentovaný vzduchový systém s vysokou mírou spolehlivosti podání jednotlivého archu. Riziko zdvojeného podání je maximálně sníženo a přispívá k celkové vysoké efektivitě zpracování zakázky.

 • Přesnost

AEROCUT ONE je navržen, sestrojen a kalibrován japonskými vývojáři a inženýry. Přesnost opakovaných operací je základním kritériem vývoje. K tomu přispívá celokovová robustní konstrukce. Promyšlená jednoduchost mechanické konstrukce výrazně zvyšuje spolehlivost po celou dobu životnosti stroje.

 • Integrovaný modul rýhování

AEROCUT ONE s integrovaný rýhovacím modulem je ideálním řešením pro vysoce variabilní malonákladové zpracování digitálního tisku. Rostoucí požadavky tisku na papír vysoké gramáže si žádají nevyhnutelně rýhování papíru před jeho dalším skládáním.

Základní funkce charakteristika:

 • Rýhovací modul

Rýhování rýhovacím nástrojem proti drážce. Rýha je prováděna napříč směru pohybu papíru. Pohybem páky lze nastavit 5 úrovní hloubky rýhy. Speciální povrch rýhovacího nástroje je šetrný vůči tisku. Nově integrována funkce dvou taktů nástroje pro široké rýhy.

 • Nože podélného řezání

Ve stroji jsou dvě kazety s jedním nožem a dvě kazety se dvěma noži s pevným rozestupem sloužící pro podélné řezání. (souběžné se směrem pohybu papíru) Nože jsou konstruovány jako samoostřící.

 • Vzduchová podávací jednotka

Podává jednotlivý arch se shora stohu vloženého na nakládacím stole stroje. Patentovaný vzduchový systém si poradí s problematickými papíry s leštěným povrchem až do plošné hmotnosti 400 g/m2. Detektor zdvojeného podání archů. Při detekci dvou archů stroj krátkodobě upraví intezitu rozfuku a opakuje podání. Tím se zajišťuje špičková spolehlivost podání.

 • Intuitivní ovládání

Zjednodušený dotykový ovládací panel je významným prvkem odrážející jednoduchost obsluhy jako základní filozofii stroje. Ovládání je intuitivní a nevyžaduje žádné specifické znalosti.

 • Flexibilní šíře výstupních objektů

Na rozdíl od předchozí verze stroje je možné zpracovávat při jednom průchodu archu strojem různé šíře výstupních objektů.

 • Vzduchová podávací jednotka

Horní trojitý vzduchový nakládací pás zajišťuje vysokou spolehlivost podání papírových archů. Významně tím snižuje riziko uvíznutí archů ve stroji. Na ovládacím panelu lze uživatelsky korigovat parametry rozfuku.

 • Robustní podélné nože a příčný nůž

Nože jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší jakosti s cílem maximálního prodloužení jejich životnosti. Konstrukce kazet s noži je uzpůsobena pro samoostření nožů. Lze řezat papír až do plošné hmotnosti 400 g/m2.

 • Operabilita a rychlost

Je základní filozofíí návrhu stroje. Programy lze snadno a rychle vybírat z menu. Vytváření a úprava stávajících uložených programů je velmi snadná. Obsluha má tím zajištěnu vysokou variabilitu zpracování tisků v co nejkratší době.

 • Snadná údržba

Podávací válce lze uživatelsky snadno vyjmout. Tím je ulehčeno odstranění nečistost.

Příslušenství volitelné – specifikace

 • Perforační modul

Dva rotační nože pro podélnou perforaci ve směru pohybu papíru. Ruční nastavení pozic. Snadno nastavitelná hloubka perforace.

 • Čtečka čárového kódu

Umožňuji stroji číst čárový kód na archu za účelem detekce typu programu pro zpracování. Současně slouží k detekci nakládaného archu s ohledem na nastavený program.

 • Plug-in software

Pro Adobe Indesign včetně LAN konektoru, umožňuje obsluze tvořit a odeslat programy pro AeroCut ONE přímo do stroje z externího počítače.

Technická specifikace

Operace: Řezání podélné, řezání příčné, rýhování příčné, perforace.

Min.- max. veliko

Dokumentace

Prospektaerocut_one_m.pdf

Fotogalerie

Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
Uchida AeroCut One - řezací, rýhovací stroj
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace