VENTILÁTOR IDEAL FAN1 S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM

Nastavitelná oscilace: Vertikální a horizontální osa pro vyrovnání proudu vzduchu: jsou možné jak horizontální (levá / pravá) 90 stupňů..

Ventilátor IDEAL FAN1 s dálkovým ovládáním

cena pro Vás: 2 850 Kč cena s DPH 21% 3 449 Kč kusů:
kódrepebafan1
značkaIDEAL
dodací lhůta 3 dny
záruka24
 oveřit dostupnost

Vyplňte prosím kontakty, na kterých chcete být informováni o dostupnosti zboží:

E-mail
Telefon
Ventilátor IDEAL FAN1 s dálkovým ovládáním

Nastavitelná oscilace: Vertikální a horizontální osa pro vyrovnání proudu vzduchu: jsou možné jak horizontální (levá / pravá) 90 stupňů oscilace, tak vertikální (nahoru / dolů) 60 stupňů oscilace.Tichý a energeticky účinný: Díky obzvláště tichému motoru ventilátoru je možné diskrétní použití na pozadí (30 dB). Výkonný a energeticky úsporný ventilátor využívá aerodynamické principy a zajišťuje silným, ale jemným prouděním vzduchu pro optimální cirkulaci vzduchu v celé místnosti (kancelář, ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, domácí kancelář).Funkce dálkového ovládání a časovače: Jednoduché ovládání dotykovým tlačítkem nebo dálkovým ovládáním (zapnutí / vypnutí / vertikální nebo horizontální oscilace / úroveň 1, 2, 3, 4). Funkce časovače umožňuje zastavení nebo spuštění ventilátoru až po 9 hodinách.Větrák lze snadno instalovat ve dvou výškách a lze jej proto použít jako stolní nebo stojanový ventilátor. Aerodynamický design a funkčnost vytváří silné, rovnoměrné a měkké proudění vzduchu, které je rovnoměrně rozloženo v místnosti na delší vzdálenosti (až 8 m). Tří rotující lopatky s nízkými vibracemi.

Fotogalerie

Ventilátor IDEAL FAN1 s dálkovým ovládáním
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace