HSM POWERLINE 230 SKARTOVAČ HARDDISKŮ20X40-50 MM

Vysoce výkonný jednostupňový robustní stroj pro fyzickou likvidaci harddisků, magnetických pásek do průměru 3,5", CD, DVD, USB Flash pamětí.

HSM Powerline 230 (20x40-50 mm) Skartovač harddisků, SK01051

cena na dotaz
pro bližší informace o cenách nás neváhejte kontaktovat
kódSK01051
značkaHSM
dodací lhůta nedodatelné
záruka24
 oveřit dostupnost

Vyplňte prosím kontakty, na kterých chcete být informováni o dostupnosti zboží:

E-mail
Telefon
HSM Powerline 230 Skartovač harddisků

Vysoce výkonný jednostupňový robustní stroj pro fyzickou likvidaci harddisků, magnetických pásek do průměru 3,5", CD, DVD, USB Flash pamětí. Výkon stroje je až 360 zpracovaných kusů za hodinu. Média ke skartování se vkládají do vstupního otvoru s bezpečnostním posuvným krytem, který zaručuje oddělení oblasti dosahu ruky od prostoru skartovacích nožů. V případě zahlcení skartovací jednotky se zapíná zpětný chod, kterým dojde k uvolnění nožů. Součástí ovládání je i možnost ručního spuštění zpětného chodu. Pohonnou jednotkou stroje je moderní třífázový elektrický motor 3x100V/50Hz konstruovaný pro trvalou zátěž s důrazem na úsporu elektrické energie. Skartovaný odpad je vynášen pásovým dopravníkem do výšky ideální pro možnost plnění standardních odpadních nádob nebo kontejnerů. Pásový dopravník je poháněn vlastním elektrickým motorem. HSM Powerline HDS 230 je ideálním strojem pro profesionální zpracování elektronických médií. Je vhodný pro firmy zabývající se likvidací odpadu a pro velké úřady s potřebou bezpečné likvidace elektronických médií bez rizika zneužití dat při převozu k dodavatelské firmě.

Technický popis

Hmotnost výrobku1021 (kg)
VýrobceHSM
Barvašedá
Výška1696 (mm)
Šířka1040 (mm)
Délka3058 (mm)
Řez20 x 40-50 (mm)

Fotogalerie

HSM Powerline 230 Skartovač harddisků
ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba
xcopy-logo-header
 
Praha - Anděl
login:
heslo:
zapomenuté heslo | registrace